O nas
Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.
Dowiedz się więcej
BIURO NIERUCHOMOŚCI LuxM przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,71 m2 wraz z tarasem o powierzchni ok. 9 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 5,58 m2
na Os. Górczyn/Sady w Gorzowie Wlkp.
Mieszkanie mieści się w niskim bloku 3 piętrowym na 2 piętrze. Blok jest z 2005 roku.
Instalacja elektryczna miedziana
Ściany w mieszkaniu były szpachlowane i malowane, w przedpokoju na ścianie położona została stylowa biała cegła
Na podłogach w pomieszczeniach położone zostały panele oraz terakota
Okna PCV wraz z roletami wewnętrznymi, drzwi antywłamaniowe
Miejsca parkingowe ogólnodostępne znajdują się przy bloku
W kuchni pozostaje cała zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd : lodówka z zamrażarką, płyta elektryczna , zmywarka, piekarnik elektryczny, okap, pralka
W mieszkaniu pozostaje umeblowanie w salonie : szafka rtv , witryna, komoda, sofa, oraz półki ścienne
W mieszkaniu pozostają również dwie szafy w zabudowie w sypialni oraz w przedpokoju
Główne atuty mieszkania:
Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i piwnicą w świetnej lokalizacji os. Górczyn/Sady
Mieszkanie idealne dla Rodziny
Gotowe do wprowadzenia
Funkcjonalna widna kuchnia
Mieszkanie ciepłe, jasne i przestronne
Świetna lokalizacja- Osiedle Górczyn/ Sady , w pobliżu komunikacja miejska (autobus ), szkoła, przedszkole ,sklepy spożywcze, restauracja, ryneczek, plac zabaw ,przychodnia, apteka.
Mieszkanie składa się z :
-> pokoju dziennego z wyjściem na taras
-> pokoju
-> sypialni
-> widnej, osobnej kuchni
-> łazienki z prysznicem
-> przedpokoju
RAZEM 59,71 m2
Typ ogrzewania : miejskie
Czynsz wynosi ok. 650 zł / 4 osoby (wszystkie zaliczki na wodę zimną i ciepłą, ogrzewanie ,domofon, śmieci, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne są wliczone w czynsz) + prąd według zużycia
Stan prawny: własność z księgą wieczystą
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zapraszam do kontaktu aby zapytać o więcej szczegółów
Właścicielem oferty jest firma LuxM Nieruchomości.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Agent Nieruchomości
Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.
Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do:
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.