Gorzów Wielkopolski, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
50 m2
Piętro
Parter

OFERTA BEZ PROWIZJI BIURA.   Lokal na biuro, kancelarię, księgową,  kosmetyczkę usługi  lub inną działalność gotowy do wynajęcia na ul.Pocztowej. Oferta bez prowizji biura. Oferujemy do wynajęcia lokal mieszczący się w samym centrum miasta przy ul.Pocztowej. Przed lokalem parking dla samochodów.  Lokal posiada duże witryny z możliwością naklejenia swoich reklam. Lokal ciepły, blok docieplony, ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Możliwość aranżacji pod siebie lokalu. W środku internet światłowód.

Koszt wynajęcia to 3000zł +800zł czynsz do zarządcy (ogrzewanie, ciepła, zimna woda, śmieci itd.) +prąd według zużycia +2500zł kaucja zwrotna.

  • Recepcja: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu