Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
43,42 m2
Piętro
Parter

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow.43,42m2 po byłej pizzeri mieszczący się przy ul.Niepodległości na os.Sady przy głównej drodze. Nieruchomość składa się z sali dla gości z toaletą, miejsca do pracy dla kucharza, zaplecza z wc dla personelu.  Lokal posiada duże witryny z możliwością oklejenia według własnych potrzeb. Wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. W ciągu znajdują się inne biznesy.  Lokal jest  z 2013r. w nowym budynku mieszkalno-handlowym,  posiada ogrzewanie i ciepłą wodę miejską. W lokalu znajduje się całe sprawne wyposażenie jak piece do pizzy, chłodziarki, zaplecze.  Lokal położony jest przy  ruchliwej ulicy.Koszt wynajęcia to 3500zł +600zł koszty eksploatacyjne (zimna, ciepła woda, ogrzewanie, śmieci itd) +prąd według zużycia +kaucja zwrotna.

  • Monitoring: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu