Gorzów Wielkopolski, Wieprzyce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
429 000 PLN
Powierzchnia
53,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Oferujemy Państwu do kupna nowe, wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie deweloperskim. Mieszkanie jest dwupokojowe lub trzypokojowe według własnych potrzeb (53,5 m2), znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku z windą na os.Wieprzyce przy ul.Kostrzyńskiej. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska (2,6 m2). Lokal posiada rozprowadzoną instalację pod klimatyzację z możliwością umieszczenia urządzenia chłodzącego na dachu budynku. We wszystkich oknach zamontowane są kasety pod montaż zewnętrznych rolet okiennych. W mieszkaniu, w wylewce podłogowej rozprowadzona jest także instalacja wodno-kanalizacyjna oraz przygotowane przyłącze typu walk-in pod kabinę prysznicową.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i posiada duży potencjał, umożliwiający dogodne zaplanowanie pomieszczeń wraz z ich codziennymi funkcjami. Załączone do ogłoszenia wizualizacje zawierają przykładowy schemat rozmieszczenia pomieszczeń wraz z ich aranżacją.

Osiedle wyróżnia doskonała lokalizacja pozwalająca na szybką komunikację np. z centrum Gorzowa czy trasą szybkiego ruchu S3 (Szczecin, Zielona-Góra, trasa wylotowa na Berlin). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują są przystanki komunikacji miejskiej (tramwaj oraz autobus). W okolicy zlokalizowane są m.in. sklepy, piekarnia, Szkoła podstawowa nr 12 oraz liczne tereny zielone wchodzące w skład Rezerwatu Gorzowskie Murawy.

Możliwość kupna dodatkowo garażu w cenie 65 000,00 zł. Dla mieszkańców oraz gości dostępne są także zewnętrzne, osiedlowe miejsca parkingowe.

Budynek został oddany do użytkowania w 2024 roku. Czynsz lokatorski wynosi 571,94 zł. Na tę kwotę składają się m.in. zaliczki na ogrzewanie oraz ciepłą i zimną wodę.

Nieruchomość ma uregulowany stan prawny i jest gotowa do natychmiastowego przekazania osobie kupującej.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 65 000 PLN
  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Zabudowa niska, Plac zabaw, Rzeka, Park, Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Tramwaj
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu