Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
46 m2
Piętro
Parter

Oferujemy do wynajęcia lokal wolnostojący  mieszczący się przy głównej drodze przy rondzie Santockim przy ul.Podmiejskiej 1 koło budowanego sklepu ALDI.  Lokal ma 46m2 i składa się z sali obsługi, zaplecza z pomieszczeniem socjalnym, wc.  Parking dla wynajmującego przy samym lokalu. W lokalu jest woda ciepła z podgrzewacza elektrycznego, ogrzewanie elektryczne, kanalizacja.  Możliwość wynajęcia na prowadzenie biuro, usługi kosmetyczne itd. W pobliżu budynki mieszkalne, przystanki komunikacji miejskiej, Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Koszt wynajęcia  to 1500zł +opłaty licznikowe według zużycia jak prąd, woda oraz śmieci +kaucja zwrotna.

Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu