Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Oferta dla firm dla pracowników. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie mieszczące się w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Górczyn w okolicy centrum handlowego Panorama. Mieszkanie składa się z 3ch osobnych przestronnych pokoi, osobnej kuchni, oddzielnej łazienki, wc. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona w osobne łóżka i inne rzeczy. Mieszkanie przeznaczone jest od 6ściu do 8śmiu osób. W pobliżu liczne sklepy, centra handlowe, przystanki komunikacji miejskiej. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Koszt wynajęcia przy 6ściu osobach to 2500zł netto +1100zł łączne opłaty eksploatacyjne + kaucja zwrotna. Przy wynajmie dla większej ilości niż 6ść osób za każdą dodatkową osobę dodatkowe 600zł netto wraz z opłatami.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Plac zabaw, Szkoła, Park, Szpital, Centrum handlowe, Fitnes, Restauracja, Basen, Przedszkole
  • Komunikacja: Autobus
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu