Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
77 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow.77m2 mieszące się w centrum miasta w kamienicy.  Mieszkanie składa się z 4ch pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc przynależnej piwnicy. Mieszkanie mieści się na parterze w kamienicy co daje możliwości  adaptacji na różne działalności. Nieruchomość ma wymienioną nową stolarkę okienną, ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego gazowego nowego typu.  W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, restauracje, szkoła.  Cena 295.000zł do negocjacji.

  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Zabudowa niska, Restauracja
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu