Gorzów Wielkopolski, os. Piaski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
248 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

W ofercie biura nieruchomości LuxM 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 usytuowane na trzecim piętrze, w niskim bloku na os. Piaski. Na metraż mieszkania składają się: 1 spory pokój, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój.


Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 400,00 zł czynsz + energia według zużycia.
Zielona okolica, blisko wiele tras pieszych i rowerowych, placów zabaw, sklepów. Przy wejściu do budynku zamontowano domofon. Tuż przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.


PRZYTULNE, ŁADNE MIESZKANIE DLA SINGLA, PARY LUB JAKO INWESTYCJA NA WYNAJEM.

Zapraszamy do kontaktu.

Anna Szczecińska 796 616 426

Anna Szczecińska

Anna Szczecińska

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu