O nas
Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.
Dowiedz się więcej
rezerwacja
NA SPRZEDAŻ
Mieszkanie o powierzchni 36,4 m2, ul. Matejki, 2 – pokojowe
Szczegóły oferty:
- mieszkanie położone na 1. piętrze w niskiej odnowionej, zadbanej kamieniczce
- generalny remont lokalu przeprowadzono w tym roku, na który składały się następujące prace:
Wymiana instalacji eklektycznej i hydro kanalizacyjnej Montaż nowych podłóg i stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, okien PCV Podwieszono sufity, nowe listy ledowe ze światłem ciepłym i zimnym Zamontowano zabudowę kuchenną wraz ze sprzętami AGD ( na gwarancji) oraz szafy w sypialni oraz w przedpokoju.
Do lokalu przynależy duża piwnica ponad 6m2. Ogrzewanie nowoczesnymi i energooszczędnymi grzejnikami eklektycznymi. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Szybki termin przekazania. Świetna lokalizacja z szybkim dostępem do infrastruktury handlowo- usługowej. Idealna propozycja pod wynajem, ze względu na niski czynsz ( z zaliczkami ok 400zl).
Nie zwlekaj, zadzwoń umówić dogodny termin prezentacji.
Kontakt Anna Szczecinska 796 616 426
Biuro nieruchomości LuxM zapewnia bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę transakcji, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom.
Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najdogodniejszych warunków finansowania zakupu nieruchomości.
Agent nieruchomości
Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.
Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do:
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.