Gorzów Wielkopolski, os. Staszica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
120 m2

Oferujemy do  wynajęcia halę o pow.120m2 mieszczącą się wśród innych hal w okolicy sklepu Deichmann na os.Staszica.  Hala ma 2 otwierane  bramy wjazdowe. Jedna że można busem wjechać a druga że można osobówką wjechać.  W hali jest pomieszczenie biurowe, natrysk z wc,  pomieszczenie gospodarcze.  Hala idealna na: warsztat samochodowy z możliwością wstawienia podnośnika, magazyn inne biznesy.   Do hali przynależy działka o pow.8 arów. Teren na około jest zamykany bramą i ogrodzony.  W hali jest ogrzewanie  z pieca węglowego/na drewno.  W pobliżu inne hale, magazyny.


Koszt  wynajęcia to 2200zł netto +Vat +opłaty za zużycie wody, prądu, śmieci +kaucja zwrotna.

  • Typ hali: Murowana
Paweł Relis

Paweł Relis

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LuxM Paweł Relis dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LuxM Paweł Relis z siedzibą przy Sikorskiego 122/3, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxm.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu